Fioralba Bici

“Prof i klases se Pare nuk harrohet kurre”! “Kalova nga Mi sono interessata nga Io Posso Fare! Eshte Vertete nje mundesi e mire per tu futur ne fushen e Marketingut Prof! Ia vlejti , Mirenjohje ndaj teje Prof Bledi! Per cdo keshille,stimulim dhe eksperience qe ndave me ne! Grazie mille..!