Denisa Bahiti

Faleminderit Bledi! Ka qene me te vertete shume efektiv, trajnimi ne qendren tende te kursit. Duke patur parasysh qe une nuk kam qene mire ne gjuhen italiane, arrita qe ne perfundim te kursit jo vetem te pervetesoj shprehjet me te zakonshme ne call-center, por dhe me gjere. Tashme punoj prej 3 muajsh ne nje nga…

Emiljano Prifti

Gjithmone dhe gjat gjith jetes cdo person ka nevoje te degjoje dhe mesoje sepse gjithmone ka dicka ose shume gjera qe mund te duken te thjeshta nga nje ane por qe nuk i dime nje nga mundesite per te mesuar dicka qe do te duhet vertete esht Maximus… Personalisht mua me ka ndihmuar shume thnx…

Taulant Salillari

Ja vlejti sigurisht…dhe madje kushdo qe rastesisht mund ta lexoi kte sms dhe eshte i interesuar per nje kurs qe te mesoje bazat e call-center dhe se si funksionon kjo pune…dhe me pas te siguroj dhe nje vend pune,mos te hezitoi ti beje nje telefonat prof.Bledit. Kur ta takoni live kete njeri do e kuptoni…

Granit Sulko

Fakti qe un nuk dua ti le gjerat qe filloj pergjysem me beri me te fort qe te arria ate qe fillova. Ne fillim mu duk joo e veshtir por e pamundur tja arrja. Por me deshiren dhe mundin thash se dhe mund te arrij. Gjeja me e rendesishme dhe me kyce e ketij kursi…