Taulant Salillari

Ja vlejti sigurisht…dhe madje kushdo qe rastesisht mund ta lexoi kte sms dhe eshte i interesuar per nje kurs qe te mesoje bazat e call-center dhe se si funksionon kjo pune…dhe me pas te siguroj dhe nje vend pune,mos te hezitoi ti beje nje telefonat prof.Bledit. Kur ta takoni live kete njeri do e kuptoni…

Granit Sulko

Fakti qe un nuk dua ti le gjerat qe filloj pergjysem me beri me te fort qe te arria ate qe fillova. Ne fillim mu duk joo e veshtir por e pamundur tja arrja. Por me deshiren dhe mundin thash se dhe mund te arrij. Gjeja me e rendesishme dhe me kyce e ketij kursi…