Si funksionon kursi MAXIMUS?

 • Kursi zgjat 4 jave, zhvillohet 3 here ne jave dhe nje seance shkon mesatarisht 1 ore e gjysem
 • I gjithe kursi kushton 60 mije leke te vjetra
 • Per cdo pyetje apo paqartesi seanca e pare eshte FALAS. Pas kesaj seance cdo pjestar ka mundesine te zgjedhi nese deshiron qe ta vazhdoj kursin normalisht ose jo. Nqs programi ju pelqen e vazhdoni normalisht. Perkundrazi, pra nuk ju pelqen ose nuk pershtateni dot me materialet mund ta nderprisni pa paguar asgje!
 • Grupi e radhes nis ne daten 24 Qershor

Orari : 19:00-20:30

 • Per te bere nje regjistrim formal per seancen e pare duhen: Emer mbiemer / Nr telefoni
 • KURSI FUNKSIONON VETEM ONLINE!

Ky kurs mund te ndiqet nga :

 • Persona te ndryshem te cilet duan te punojne ne call center por nuk dine italisht. Programi i kursit nis qe nga alfabeti, numrat, foljet etj, pra jua jep mundesine ta nisni edhe duke qene fillestar.
 • Persona qe kane punuar ne call center ne fushata outbound dhe duan te permirsojne italishten edhe me shume per te kaluar ne inbound. Programi ju jep mundesine te permirsoheni ne shume aspekte si : Numrat, Calcoli, Raccolta Dati, Komunikimi, Intervista e punes etj.
 • Persona te ndryshem qe thjesht duan te mesojne bazat e italishtes (Lexim, Numrat, Bazat e komunikimit etj).

Ky kurs mund t’ju ndihmoj ne 5 drejtime :

 • Te permirsoni LEXIMIN
 • Te mesoni shume mire NUMRAT
 • Te kuptoni me shume italisht
 • Te praktikoni te foluren
 • Te mesoni bazat e punes ne call center

Ne perfundim te kursit ofrohet mundesi punesimi ne :

 • Tirane
 • Vlore
 • Lushnje
 • Elbasan

Puna ofron fleksibilitet, me orare paradite ose pasdite, part time (4 ore) ose full time (6-8 ore)

VINI RE : NE CALL CENTER NUK MUND TE PUNONI ME PAK SE 4 ORE! ORARI ME I VONE I PUNES ESHTE : 17:00-21:00

Per tu regjistruar ose per pyetje te ndryshme apo paqartesi mund te na kontaktoni ne instagram , ose mund te na kontaktoni ne whatsap ne numrin 0673747767.

Informacione te tjera :

 • Per cdo pyetje apo paqartesi mund te zhvilloni seancen e pare, te shikoni sesi funskionon dhe me pas te vendosni nese deshironi ta vazhdoni ose jo.
 • Programi qe ndjekim nuk ka lidhje me asnje kurs tjeter ne qarkullim. Eshte krijuar gjate nje eksperience 13 vjecare ne kete fushe.
 • Nuk behet fjale per eksperiment, por per kursin e pare dhe te vetem specifik dedikuar punes ne call center i cili ekziston qe nga viti 2015-te.
 • Zhvillohet nga Bledar Gjika, nje nga trajnuesit me te njohur ne fushen e call centerit.
 • Kursi eshte intensiv dhe kerkon vullnet e perkushtim.
 • Funksionon me se miri Online. Nuk ka lidhje me mesimin ne universitet apo kurse te tjera qe mund te keni zhvilluar. Me shume informacion mbi kursin online mund te gjeni duke klikuar ketu.
 • Mundesite e punesimit pas kursit funksionojne vetem fizikisht, jo online. Nqs nuk keni eksperienc dhe jeni fillestar me gjuhen italiane, eshte e pamundur te punoni online nga shtepia.
 • Per te pare foto te ndryshme te kursanteve tane nder vite mund ti hidhni nje sy fotove me posht. Gjithashtu per te lexuar deshmi te ndryshme te personave qe kane ndjekur kete kurs mjafton ti hidhni nje sy komenteve ketu
 • JU LUTEMI : Kemi pas raste kohet e fundit ku persona te ndryshem regjistrohen pa lexuar asnje info paraprake. Regjistrohuni ne kete kurs nqs realisht jeni te interesuar per kete gje dhe nqs bini dakord me ate cka eshte shkruar me siper. Ne kete menyre nuk i harxhojme kohe te vlefshme njeri tjetrit. Faleminderit!

This form does not exist

PARTNERET KRYESORE

Kush jemi ?

Maximus u krijua ne vitin 2015 si qendra e pare e kurseve te telemarketingut ne shqiperi.Lindi si nje ide e rastesishme , duke u zhvilluar pak nga pak e duke u kthyer ne nje lider te padiskutueshem ne kete sektor ne te gjithe vendin!Misioni i ketij programi eshte punesimi i te rinjeve ne nje prej sektoreve me me shume mundesi aktualisht ne Shqiperi. Programi unik,kostoja e ulet dhe fleksibiliteti i orareve kane ber qe maximus te ket nje sukses tej pritshmerive duke punesuar 90% te kursanteve e qindra persona te tjere qe kane qene te interesuar te fillojne pune ne kete sektor! Tashme Maximus eshte nje nga njesite e sherbimit unike ne Shqiperi me vleresimin 5* ne faqen zyrtare te facebookut edhe pas shume viteve pune e qindra personave te trajnuar e punesuar!

0
Persona te punesuar
0
Call Center Partner
0
Vite eksperience

Përse jemi më të mirët?

01.

Programi

I cili eshte unik ne llojin e vet duke qene totalisht i fokusuar tek komunikimi.

02.

Metoda e Mesimdhenies

E konceptuar ne menyre te ndryshme nga metoda normale e mesimdhenies. Me shume interaktive , terheqese dhe produktive duke vendosur studentin te parin 🙂

03.

Asistenca pas kursit

Ne perfundim te trajnimit jemi kurdohere prane jush derisa te punesoheni 🙂

Edhe mbasi te filloni pune Maximus eshte aty per cdo keshille te vlefshme qe mund tua bej punen edhe me te lehte 🙂

04.

Cmimi

Vetem 50 mije leke te vjetra 🙂

Numer kontakti

0693303379

🙂

Na vizitoni ne facebook ne faqen tone :

MAXIMUS.AL

Gjithashtu edhe ne Istagram :

Maximus_Kurse_Call_Center

Adresa :

Tirane , Rruga Teodor Keko , 100 metra nga Ozone Electronic

Email Adress

trainingatmaximus@gmail.com