Fioralba Bici

“Prof i klases se Pare nuk harrohet kurre”! “Kalova nga Mi sono interessata nga Io Posso Fare! Eshte Vertete nje mundesi e mire per tu futur ne fushen e Marketingut Prof! Ia vlejti , Mirenjohje ndaj teje Prof Bledi! Per cdo keshille,stimulim dhe eksperience qe ndave me ne! Grazie mille..!

Adrian Pali

Sot kemi vetebesim dhe experiencen e duhur te zgjedhim neve ku duam te punojme e sa duam te paguhemi , fale punes se palodhur e perkushtimit te paepur te proff. Bledit. Prandaj: sugjerojani shokeve, shokeve te shokeve e nqs ata kane ndonje shok qe kerkon pune , i thoni shkoni tek Maximus – training &…

Denisa Bahiti

Faleminderit Bledi! Ka qene me te vertete shume efektiv, trajnimi ne qendren tende te kursit. Duke patur parasysh qe une nuk kam qene mire ne gjuhen italiane, arrita qe ne perfundim te kursit jo vetem te pervetesoj shprehjet me te zakonshme ne call-center, por dhe me gjere. Tashme punoj prej 3 muajsh ne nje nga…

Emiljano Prifti

Gjithmone dhe gjat gjith jetes cdo person ka nevoje te degjoje dhe mesoje sepse gjithmone ka dicka ose shume gjera qe mund te duken te thjeshta nga nje ane por qe nuk i dime nje nga mundesite per te mesuar dicka qe do te duhet vertete esht Maximus… Personalisht mua me ka ndihmuar shume thnx…