Fioralba Bici

“Prof i klases se Pare nuk harrohet kurre”! “Kalova nga Mi sono interessata nga Io Posso Fare! Eshte Vertete nje mundesi e mire per tu futur ne fushen e Marketingut Prof! Ia vlejti , Mirenjohje ndaj teje Prof Bledi! Per cdo keshille,stimulim dhe eksperience qe ndave me ne! Grazie mille..!

Adrian Pali

Sot kemi vetebesim dhe experiencen e duhur te zgjedhim neve ku duam te punojme e sa duam te paguhemi , fale punes se palodhur e perkushtimit te paepur te proff. Bledit. Prandaj: sugjerojani shokeve, shokeve te shokeve e nqs ata kane ndonje shok qe kerkon pune , i thoni shkoni tek Maximus – training &…